Laptop

Brak OC agenta

Wiele zawodów wymaga dużej odpowiedzialności i dokładności. Do tej grupy należy praca agenta ubezpieczeniowego. Obsługując klientów starasz się znaleźć dla nich jak najlepsze produkty ubezpieczeniowe. W końcu ludzie powierzają Tobie swoje bezpieczeństwo. A czy Ty pamiętasz o swojej ochronie podczas pracy? Co oznacza brak OC agenta? Sprawdź to.

Brak OC agenta?

Podczas wykonywania czynności agencyjnych i zawodowych może dojść do wielu pomyłek. Niektóre błędy niosą za sobą poważne konsekwencje finansowe. Czy zastanawiałeś się nad tym, kto pokryje szkody, które powstały na skutek Twojego niedopatrzenia lub zaniechania? Niektóre zawody wymagają posiadania obowiązkowego ubezpieczenia OC. Posiadając polisę masz pewność, że za wszystkie szkody zapłaci ubezpieczyciel.

Brak OC agenta oznacza, że za wszystko będziesz musiał zapłacić z własnej kieszeni. Zwiększ swoją wiarygodność wśród klientów posiadając odpowiednią polisę.

Dokładny zakres i suma ubezpieczenia znajduje się w:

  • rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 12 lutego 2015 r. w sprawie obowiązkowego OC agenta ubezpieczeniowego.
  • Ustawie z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, UFG i OBUK (t. . Dz. U. z 2013 r. poz. 392 z późn. zm.)

Brak OC dla agenta to duże ryzyko. Zapewnij sobie odpowiednią ochronę. SuperUbezpieczenia.pl pomogą Ci znaleźć najlepsze ubezpieczenie. Po więcej szczegółów zadzwoń 577 078 812.